Smycken Ringar
1243400
RING, 18K guld, grön safir, diamanter ca 0.24 ct tot. Finska importstämplar, 1987.
Ring, 18k guld, grön safir, diamanter ca 0.24 ct tot. finska importstämplar, 1987.

Storlek 17/53,5.
Total vikt 2,9 g.

Obetydligt ytslitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
950 EUR