Konst Klassisk svensk konst
1243415
Ludvig Richarde
(Sverige, 1862-1929)
Ludvig richarde, olja på pannå. signerad.

LUDVIG RICHARDE, olja på pannå. Signerad.

Marin. 21 x 25 cm.

Ytsmuts. Smärre slitage.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
3 000 SEK