Möbler Fåtöljer & Soffor
1243437
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, ett par, 1900-talets senare del.
GripsholmsfÅtÖljer, ett par, 1900-talets senare del.

Stomme av valnöt. Lösa plymåer i sits och rygg. Klädda armlän. Sitthöjd 41, höjd 80, bredd 73, djup 75 cm.

Slitage. Märken. Fläckar.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Slutpris
1 800
172
193
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
3 jul 17:16
1 800 SEK
3 jul 17:13
1 500 SEK
3 jul 17:09
1 000 SEK
2 jul 21:30
350 SEK
2 jul 11:11
300 SEK