Militaria Övrig militaria
1243453
EPÅLETTER, 4 par samt 8 enkla, svenska, 1800-tal.
EpÅletter, 4 par samt 8 enkla, svenska, 1800-tal.

Paren för Tullofficer, Grenadjärofficer m/1849, Intendenturkåren m/1888, Fältläkarkåren 1876.

Åldersrelaterat slitage.

Övrigt

Säljs på uppdrag av Kronofogdemyndigheten.

Utropspris
3 000 SEK