1243463
LEITZ WETZLAR, objektiv, ELMARIT-M, 1:2.8/90.
Leitz wetzlar, objektiv,  elmarit-m, 1:2.8/90.

Serienummer 2304167.

Med solskydd.

Smärre vulkanitskador och repor.

Slutpris
2 000
194
230
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
2 aug 17:58
2 000 SEK
2 aug 17:37
1 900 SEK
2 aug 17:37
1 800 SEK
27 jul 21:04
1 700 SEK
27 jul 20:44
1 500 SEK