Konst Skulptur
1243465
Fernandez Arman
(Frankrike, 1928-2005)
Fernandez arman, skulptur signerad och numrerad 107/200.

FERNANDEZ ARMAN, skulptur signerad och numrerad 107/200

"Fragment de Visage", polerad mässing och plexi, höjd 33 cm

Mindre repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L21
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
8 000 SEK