Militaria Vapen
1243476
SLAGLÅSPISTOLER, 3 st, 1800-tal.
SlaglÅspistoler, 3 st, 1800-tal.

Varav två snarlika dubbelpipiga. Längd 20-24 cm.

Åldersrelaterat slitage. Laddstock saknas.

Utropspris
3 000 SEK