Samt mindre briljantslipade diamanter. Mittsten ca 0,50 ct, ca H/ Pique. 18K guld, ej stämplad. Storlek 19,5/61. Vikt 4,4 gram.
Slitage. Diamant med inneslutningar
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10