Design Möbler
1243496
GÖSTA JONSON, fåtölj, 1940-/50-tal.
GÖsta jonson, fåtölj, 1940-/50-tal.

Svängd form. Fast stoppad rygg och sits. Knappstoppad. Sitthöjd ca 33, höjd 68, bredd 70, djup 70 cm

Slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H74
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 701
449
504
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 jul 16:38
4 701 SEK
3 jul 16:38
4 501 SEK
3 jul 16:37
4 400 SEK
3 jul 16:35
4 200 SEK
3 jul 16:34
4 000 SEK