Möbler Hyllor & Bokhyllor
1243541

DUMBWAITER, 1800-tal England.

Dumbwaiter, 1800-tal england.
Dumbwaiter, 1800-tal england.
Dumbwaiter, 1800-tal england.
Dumbwaiter, 1800-tal england.
Dumbwaiter, 1800-tal england.

Mahogny, två etage. 3-delad pelarfot. H 76 cm diam 45 cm

skador, fläckar, repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H135

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 500
250
290
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
2 okt 19:02
2 500 SEK
2 okt 19:02
2 000 SEK
2 okt 18:47
500 SEK
30 sep 20:44
300 SEK