1243588
SOFFA, Frankrike Louis XV, 1700-talets andra hälft.
Soffa, frankrike louis xv, 1700-talets andra hälft.

Målad och bronserad. Skuren dekor. Fast stoppad rygg, lös plymå i sits. Sitthöjd ca 43, längd 128 cm.

Slitage. Smärre fläckar. Avslag på ben. Renoverad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T6
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
14 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)