Konst Klassisk svensk konst
1243655
ALFRED EKSTAM, olja på pannå, sterbhusstämplad a tergo.
Alfred ekstam, olja på pannå, sterbhusstämplad a tergo.

Vårträd vid ån. 54 x 48 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L127
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
16 500
1 578
1 769
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
8
1 jul 14:25
16 500 SEK
9
1 jul 14:25
16 000 SEK
8
1 jul 14:24
15 500 SEK
9
1 jul 14:24
15 051 SEK
8
1 jul 14:10
12 500 SEK