Fanerat med björk. En dörr med infälld spegel med fasettslipat glas. Svärtade detaljer. Bakomliggande hyllplan samt klädstång. Bredd 117 cm, djup 61 cm, höjd 190 cm. Nyckel finns.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.