Klockor & Ur Armbandsur
1243762
ZENITH, Autosport, armbandsur 33 mm.
Zenith, autosport, armbandsur 33 mm.

Stål, plexiglas, automatisk, datum, läderrem. 1070-tal.
Ref.nr. 797 D 339
Kaliber 2552 PC.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Obetydligt ytslitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Slutpris
290
2 989
343
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (8 bud)
3 aug 20:06
290 EUR
3 aug 20:03
270 EUR
3 aug 20:03
260 EUR
3 aug 19:49
240 EUR
2 aug 21:57
220 EUR