SLOTT & HERRESÄTEN, 12 volymer. Bl.a Nordisk familjeboks tryckeri, Stockholm tidigt 1900-tal.

Halv och helfranskaband i olika utföranden. Mått 26x33 cm.

Säljes i befintligt skick. Ej genomgångna, slitage.

Utropspris
4 000 SEK