Design Övrigt
1243853
Kerstin Persson
(Sverige)
Matta, rölakan, signerad, kp (kerstin persson), ca 199 x 139 cm.

MATTA, rölakan, signerad, KP (Kerstin Persson), Ca 199 x 139 cm

Slitage. Smutsig. Fläckar. Skadad kortsida.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

1 500
146
172
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
26 jul 12:47
1 500 SEK
26 jul 11:37
1 250 SEK