1243872
Nikolai Lehto
(Finland, 1905-1994)
Nikolai lehto, blandteknik på pannå, signerad och daterad-82.

NIKOLAI LEHTO, blandteknik på pannå, signerad och daterad-82.

Kvinnoporträtt.19,5x17 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Slutpris
250
2 577
296
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (7 bud)
4 aug 20:46
250 EUR
4 aug 20:46
240 EUR
4 aug 20:46
220 EUR
4 aug 20:46
200 EUR
30 jul 21:08
180 EUR