1243886
Juhana Blomstedt
(Finland, 1937-2010)
Juhana blomstedt, serigrafi, signerad och daterad-96. märkt 11/90.

JUHANA BLOMSTEDT, serigrafi, signerad och daterad-96. Märkt 11/90.

Komposition. Bildstorlek 21,5x26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Slutpris
300
3 092
355
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (11 bud)
4 aug 18:52
300 EUR
4 aug 10:53
280 EUR
2 aug 22:43
260 EUR
2 aug 17:56
240 EUR
2 aug 17:56
240 EUR