Konst Grafik
1244003
Yrjö Edelmann
(Sverige, 1941-2016)
YrjÖ edelmann, färglitografi, numrerad 173/175 samt signerad.

YRJÖ EDELMANN, färglitografi, numrerad 173/175 samt signerad

74,5x53,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Tavelvagn (Vid foto)
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
146
172
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
25 jul 19:21
1 500 SEK
25 jul 19:20
1 300 SEK
24 jul 19:43
1 200 SEK
21 jul 21:11
1 000 SEK