Konst Klassisk svensk konst
1244062
Gunnar Widforss
(Sverige/USA, 1879-1934)
Gunnar widforss, akvarell, signerad och daterad zürich -04.

GUNNAR WIDFORSS, akvarell, signerad och daterad Zürich -04.

Floden Limmat. I. 33 x 16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
4 000
388
460
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
31 jul 20:07
4 000 SEK
31 jul 20:07
3 000 SEK
31 jul 20:07
2 000 SEK
31 jul 20:06
1 000 SEK