1244075
LEICA M3, double stroke, 1955, krom.
Leica m3, double stroke, 1955, krom.

Serienummer 735462. Med Summicron f50mm, 1:2, no 1582116 samt Elmarit f90mm, 1:2.8, no 1685026. Med linsskydd och rem.

Smärre slitage. Smärre repor och små stötmärken ovanför vänster fäste.

Utropspris
10 000 SEK