Belysning Bordslampor
1244096
BORDSLYSTRAR, ett par, Louis XVI-stil, 1900-tal.
Bordslystrar, ett par, louis xvi-stil, 1900-tal.

För 2 ljus vardera. Marmor och mässing, glasobelisk, behängda med prismor. Höjd 48 cm.

Prismor med skador, nagg. Prismor saknas. Marmor med nagg.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
1 800
174
205
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
17 okt 10:33
1 800 SEK
17 okt 10:33
1 500 SEK
17 okt 10:32
1 200 SEK