Silver Bestick
1244107
Tårtbestick, tårtgafflar, skedar mm, modell ”Rosen”, 33 delar, silver, GEWE, Malmö, 1960/70-tal.
Tårtbestick, tårtgafflar, skedar mm, modell ”rosen”, 33 delar, silver, gewe, malmö, 1960/70-tal.

Tårtkniv, längd 20 cm
Tårtspade, längd 20 cm
Uppläggningsgaffel
Kompottsked
12 kaffeskedar
12 tårtgafflar
Sockertång
3 st kaktänger
Kaffesked

Två etuier medföljer.
Vikt ca 650 g,

Obetydligt ytslitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
3 201
311
368
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
4 aug 16:26
3 201 SEK
4 aug 16:26
3 001 SEK
4 aug 11:11
3 000 SEK
4 aug 11:11
2 800 SEK
30 jul 11:43
2 750 SEK