Fanerade med ask. Glasade pardörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 70 cm, djup 37 cm, höjd 100 cm. Skiva längd 210 cm, djup 37 cm.
Smärre slitage. Ställvis blekt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10