Konst Klassisk svensk konst
1244138
Gunnar Wallentin
(Sverige, 1905-1997)
Gunnar wallentin, akvarell, signerad och daterad 1925.

GUNNAR WALLENTIN, akvarell, signerad och daterad 1925.

Interiör med konstnärens far. 63 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
96
107
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
28 jun 20:52
1 000 SEK
28 jun 15:54
500 SEK
28 jun 6:07
300 SEK