Konst Klassisk svensk konst
1244169
Bertel Bertel-Nordström
(Finland/Sverige, 1884-1967)
Bertel bertel-nordstrÖm, olja på masonit, signerad bertel-nordström.

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM, olja på masonit, signerad Bertel-Nordström.

Kustlandskap. 33 x 41 cm.

Skrapmärken. Färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T326
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
146
172
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
27 jul 9:42
1 500 SEK
27 jul 9:42
1 000 SEK
26 jul 22:09
600 SEK
25 jul 17:05
500 SEK