Design Möbler
1244190
Alf Svensson
(Sverige)
Alf svensson, sideboard med hylla. bjästa, 1960-tal.

ALF SVENSSON, sideboard med hylla. Bjästa, 1960-tal.

Tvådelad. Rottingklädda skåpsdörrar. Flyttbara hyllplan. Längd 120, djup 45, höjd 180 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage.

Slutpris
4 800
461
522
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
3 jul 16:20
4 800 SEK
2 jul 16:57
4 000 SEK
27 jun 20:10
500 SEK