1244215
Veikko Roikonen
(Finland, 1922-2003)
Veikko roikonen, olja på duk, osignerad.

VEIKKO ROIKONEN, olja på duk, osignerad.

"Blå spiral". 60 x 81 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
6 400
615
696
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
8
4 jul 17:46
6 400 SEK
9
4 jul 17:43
6 200 SEK
8
4 jul 17:43
6 005 SEK
9
4 jul 17:40
5 800 SEK
8
4 jul 17:37
5 600 SEK