Möbler Stolar
1244246
STOLAR, 8 st, gustaviansk stil, 1900-talets senare del.
Stolar, 8 st, gustaviansk stil, 1900-talets senare del.

S k Bellmanmodell. Målade. Genombruten rygg, lös stoppad sits. Kopplad benställning. Sitthöjd ca 44 cm.

Slitage. Fläckar. Instabil. Märken. Smärre färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H41
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 200
117
139
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
3 aug 17:14
1 200 SEK
3 aug 17:13
1 100 SEK
31 jul 11:14
1 000 SEK