Möbler Stolar
1244248
STOLAR, 8 st, gustaviansk stil, 1900-talets senare del.
Stolar, 8 st, gustaviansk stil, 1900-talets senare del.

S k Bellmanmodell. Målade. Genombruten rygg, lös stoppad sits. Kopplad benställning. Sitthöjd ca 44 cm.

Slitage. Fläckar. Instabil. Märken. Smärre färgbortfall.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
3 300
320
379
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
2 aug 15:37
3 300 SEK
2 aug 15:36
3 100 SEK
2 aug 15:36
3 000 SEK
2 aug 15:35
2 900 SEK
2 aug 15:34
2 700 SEK