Klockor & Ur Armbandsur
1244305
BAUME & MERCIER, "Riviera", armbandsur, 35 mm.
Baume & mercier, "riviera", armbandsur, 35 mm.

18K guld, quartz, safirglas, dag, datum, månad, integrerad länk 18K guld, box, ytterkartong.

Caliber 11520, Referensnr. 87112.9, Serienr. 1967534, Numrerad 197/199

Obetydligt ytslitage. Går ej, troligen behov av batteribyte.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L15
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
34 000
3 299
3 906
Utropspris
40 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
14
7 aug 17:59
34 000 SEK
7 aug 17:57
33 000 SEK
7 aug 17:57
32 500 SEK
7 aug 17:53
32 000 SEK
7 aug 17:03
31 000 SEK