BAUME & MERCIER, "Riviera", armbandsur, 35 mm.

18K guld, quartz, safirglas, dag, datum, månad, integrerad länk 18K guld, box, ytterkartong.

Caliber 11520, Referensnr. 87112.9, Serienr. 1967534, Numrerad 197/199

Obetydligt ytslitage. Går ej, troligen behov av batteribyte.

Utropspris
40 000 SEK