Brutalism stil producerat troligen i Belgien av Belgo Chrome, 1970-tal. Bordsskiva i kalksten (italiensk travertin). Underrede i koppar och krom. Mått 98,5x98,5 cm. Höjd ca 35 cm.
Slitage. Repor. Smärre märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.