Design Övrigt
1244381
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige, 1919-2009)
Hans-agne jakobsson, taklampa markaryd 1960/70-tal.

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa Markaryd 1960/70-tal

Stomme av mässing med frans, diameter 27, höjd exkl sladd 14,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. En skruv behöver fästas/mutter saknas

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK