Möbler Stolar
1244416
STOLAR, 8 st, gustaviansk stil, 1900-talets senare del.
Stolar, 8 st, gustaviansk stil, 1900-talets senare del.

S k Bellmanmodell. Målade. Genombruten rygg, lös stoppad sits. Kopplad benställning. Sitthöjd ca 44 cm.

Slitage. Fläckar. Instabil. Märken. Smärre färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H85
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

20 timmar 14 minuter
2 800
268
300
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
2 jul 18:50
2 800 SEK
30 jun 19:46
2 000 SEK