Två lösa hurtsar på benställning. Fanerade med teak. Fyra lådor vardera. Bredd 100, djup 45, höjd 78 cm.
Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10