RING 18K guld m 1 briljant 0,47 ct enligt gravyr, ca H-I VS, Elon Arenhill Malmö
Total vikt 4,5 g. Storlek ca 16,75/52,5.
Slitage. Repor. Gäller ringskena.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
9 000 SEK