Möbler Skåp & Byråar
1244643
ARKIVERINGSSKÅP, 1900-talets första hälft.
ArkiveringsskÅp, 1900-talets första hälft.

Skåp med 22 draglådor. Bredd 108 cm, djup 59 cm, höjd 130 cm.

Lackskador. Slitage. Märken.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H20

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 17 timmar
180
1 882
202
Utropspris
400 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 190 EUR. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
1 jul 16:53
180 EUR
1 jul 11:01
71 EUR
1 jul 6:01
66 EUR
29 jun 9:10
55 EUR
27 jun 11:13
50 EUR