Möbler Speglar
1244740
SPEGEL, sengustavianskt, 1800-talets början.
Spegel, sengustavianskt, 1800-talets början.

Spegel med förgylld, bronserad och målad dekor, krönande medaljong samt rosett. Höjd 76 cm, bredd 30 cm.

Färgbortfall. Slitage. Glaset anfrätt.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H62
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 timme 25 minuter
3 900
379
451
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (12 bud)
3 aug 12:24
3 900 SEK
3 aug 12:24
3 700 SEK
3 aug 12:24
3 600 SEK
3 aug 12:23
3 200 SEK
3 aug 12:23
3 000 SEK