Möbler Speglar
1244744
Spegel, empire stil, 1900-tal.

Spegel flankerad med kolonnetter. Rundat krön dekorerat med lyra och ymnighetshorn mot svart botten. Bronserad och förgylld. Höjd 102 cm, bredd 53 cm.

Senare målning. Färgbortfall. Smärre slitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
3 800
369
437
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
3 aug 17:22
3 800 SEK
3 aug 17:22
3 600 SEK
3 aug 12:32
3 450 SEK
3 aug 12:32
3 250 SEK
3 aug 12:31
3 200 SEK