Fanerat med björk. Dörr med bakomliggande hyllplan. Hörnskåp: Längsta bredd 76 cm. Sidolängder 54x54 cm. Höjd 70 cm.
Bokhylla: djup 25, bredd 100, höjd 70 cm Nyckel finns.
Slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.