BOKHYLLA med HÖRNSKÅP, funkis, 1930-tal.

Fanerat med björk. Dörr med bakomliggande hyllplan. Hörnskåp: Längsta bredd 76 cm. Sidolängder 54x54 cm. Höjd 70 cm.
Bokhylla: djup 25, bredd 100, höjd 70 cm Nyckel finns.

Slitage. Märken. Repor.

Utropspris
4 000 SEK