Design Möbler
1244750
SORI YANAGI, tillskriven formgjuten plast, "Elefantpallen" Japan, 1900-talets mitt
Sori yanagi, tillskriven formgjuten plast, "elefantpallen" japan, 1900-talets mitt.

Sitthöjd 42 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Krackelyr.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H7
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 800
363
408
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
2 jul 21:38
3 800 SEK
2 jul 21:38
3 700 SEK
2 jul 21:37
3 500 SEK
2 jul 21:37
3 300 SEK
2 jul 21:35
3 100 SEK