INGEBORG LUNDIN, vaser, 2 st, glas, Ariel, Orrefors, andra sortering.
Geometriskt mönster i blått. Signerad OF II. Höjd 10-17 cm.
Låg vas med tillverkningsdefekter. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK