Möbler Skåp & Byråar
1244781
ARKIVSKÅP, Billnäs, 1920-30-tal.
ArkivskÅp, billnäs, 1920-30-tal.

Skåp med tio draglådor, inredning för arkitektteckningar. Bredd 109 cm, djup 81 cm, höjd 126 cm. Bär tillverkarens plakett, Billnäs.

Lackskador, torrsprickor. Märken. Sockeln och sista lådan med fläckar.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 7 timmar
220
2 265
262
Utropspris
300 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 240 EUR. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
2 aug 17:04
220 EUR
2 aug 17:04
200 EUR
1 aug 21:37
180 EUR
31 jul 19:06
100 EUR