Design Möbler
1244789
ERIC ERICSON, spegel, Firma Svenskt tenn, 2000-tal.
Eric ericson, spegel, firma svenskt tenn, 2000-tal.

"Gustaviansk" Vitlackerad mdf. Höjd 115, bredd 45 cm.

Slitage. Smärre märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I22
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
13 000
1 261
1 493
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (46 bud)
8
2 aug 15:34
13 000 SEK
10
2 aug 15:32
12 500 SEK
8
2 aug 15:31
12 000 SEK
10
2 aug 15:30
11 500 SEK
8
2 aug 15:28
11 000 SEK