Design Konstglas
1244792
Per B Sundberg
(Sverige, Född 1964)
Per b sundberg, vas, glas, orrefors, likare, signerad. 1996.

PER B SUNDBERG, vas, glas, Orrefors, likare, signerad. 1996.

Organisk form. Signerad Orrefors PBS 4942/13, likare, 960618 Per B Sundberg. Höjd 23 cm.

Smärre slitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
4 400
420
472
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
9
2 jul 21:47
4 400 SEK
8
2 jul 21:47
4 308 SEK
9
2 jul 21:46
4 106 SEK
8
2 jul 21:46
3 906 SEK
8
2 jul 21:46
3 900 SEK