Design Konstglas
1244802
Jan Johansson
(Sverige, Född 1942)
Jan johansson, skålar, två st, glas, orrefors, likare, signerade. 2000-tal.

JAN JOHANSSON, skålar, två st, glas, Orrefors, likare, signerade. 2000-tal.

Mandelformad i klarglas. Längd 21-30 cm. Signerade Jan Johansson, likare och numrerade 5023/12 resp 65623/17. Etikettmärkta.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
172
193
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
1 jul 22:11
1 800 SEK
30 jun 14:05
1 300 SEK
29 jun 21:31
1 200 SEK