Design Konstglas
1244803
Jan Johansson
(Sverige, Född 1942)
Jan johansson, skålar, två st, glas, orrefors, bl a likare, signerade. 2000-tal.

JAN JOHANSSON, skålar, två st, glas, Orrefors, bl a likare, signerade. 2000-tal.

Mandelformad i klarglas. Längd 25-26 cm. En signerade Jan Johansson, likare och numrerade 64775/13. Etikettmärkta.

Smärre slitage. En med nagg.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
2 500 SEK