JAN JOHANSSON, skålar, två st, glas, Orrefors, bl a likare, signerade. 2000-tal.
Mandelformad i klarglas. Längd 25-26 cm. En signerade Jan Johansson, likare och numrerade 64775/13. Etikettmärkta.
Smärre slitage. En med nagg.