samt rubiner och safirer, bredd 3.5 mm, längd ca 18.5 cm, totalvikt 13 g. Låset stämplat AGLN, 1997 samt med svensk importstämpel
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10